Ga direct naar productinformatie
1 van 1

Nutriyummy

Premium Whey Banana Cream 500 g

Normale prijs €35,96 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €35,96 EUR
Bespaar Uitverkocht
€3,59 per 50 g €3,59/dag · 10 dagen voorraad
Aantal
  • PostNL
  • iDEAL Wero
  • Bancontact
  • USDC
  • Klarna
  • PayPal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Visa
  • Mastercard
100 dagen geld terug garantie
Alle details bekijken

Ons 5-stappen kwaliteitsproces

Elk product doorloopt ons strenge verificatieproces voordat het bij jou terechtkomt. Daarom vertrouwen 8.700+ klanten op ons.

Niet goed? Geld terug
100% geverifieerd
8.700+ klanten

Streng geselecteerd

Ingrediënten, dosering en claims worden stuk voor stuk gecheckt voordat een product in ons assortiment komt.

847
Afgewezen
98%
Kwaliteitsscore
14
Checkpunten

38 g eiwit per portie van 50 g, 10 porties per 500 g. Eiwitrijk, zonder toegevoegde suikers (bevat van nature aanwezige suikers). Smaak: Banana Cream.

Nutriyummy Premium Whey Banana Cream is een voedingssupplement in poedervorm. Vorm: wei-eiwitconcentraat uit melk, in poedervorm met het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L). Eiwit levert 77 % van de energie (38 g per portie). Eiwitten dragen bij tot een groei van de spiermassa. Eiwitten dragen bij tot de instandhouding van de spiermassa.

  • 38 g eiwit per portie (50 g); 77 % van de energie uit eiwit
  • Eiwitrijk · zonder toegevoegde suikers (bevat van nature aanwezige suikers)
  • Vorm: wei-eiwitconcentraat uit melk, in poedervorm met het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L)
  • 197 kcal per portie
  • 10 porties per 500 g
  • Smaak: Banana Cream
  • Bevat melk

Inklapbare content

Productinfo

Nutriyummy Premium Whey Banana Cream is een eiwitpoeder van 500 g op basis van wei-eiwitconcentraat. Eén portie van 50 g (1 maatschep) levert 38 g eiwit en 197 kcal. Eiwit levert 77 % van de energie: ruim boven de 12 % voor 'bron van eiwitten'. Gezoet met acesulfaam K en sucralose. Eiwitten dragen bij tot een groei van de spiermassa. Eiwitten dragen bij tot de instandhouding van de spiermassa.

Vorm: wei-eiwitconcentraat uit melk, in poedervorm met het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L). Glycine staat als apart ingrediënt op het etiket: volgens het aminozuurprofiel 13,2 g per portie, meegeteld in de 38 g eiwit. De volledige ingrediëntenlijst, de voedingswaarde en de allergenen staan bij Samenstelling.

Voor sporters en iedereen die let op eiwit: 1 portie is 1 maatschep van 50 g; 10 porties per verpakking van 500 g.

Achtendertig gram eiwit per portie, smaak Banana Cream.

Waarom dit product?

• 38 g eiwit per portie van 50 g
• Eiwitrijk: 77 % van de energie uit eiwit
• Zonder toegevoegde suikers (bevat van nature aanwezige suikers): 3,0 g suikers per portie
• Vorm: wei-eiwitconcentraat uit melk, in poedervorm met het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L)
• Eiwitten dragen bij tot een groei van de spiermassa
• 10 porties per 500 g
• Smaak: Banana Cream

Ingrediënten & dosering

Per portie (50 g):
• Energie: 832 kJ / 197 kcal (1663 kJ / 393 kcal per 100 g)
• Eiwitten: 38 g (76 g per 100 g)
• Koolhydraten: 6,0 g, waarvan suikers 3,0 g
• Vetten: 2,1 g, waarvan verzadigde vetzuren 1,2 g
• Vezels: 0,45 g
• Zout: 0,5 g

Het eiwit komt uit twee soorten wei-eiwitconcentraat (uit melk) en uit glycine, dat apart is toegevoegd. Volgens het aminozuurprofiel op het etiket bevat een portie 13,2 g glycine; glycine staat ook als apart ingrediënt in de lijst. Verder het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L), L-taurine en L-glutamine. Gezoet met acesulfaam K en sucralose. Eén portie is 1 maatschep (50 g).

Werking

Spiermassa en botten (eiwitten)
• Eiwitten dragen bij tot een groei van de spiermassa
• Eiwitten dragen bij tot de instandhouding van de spiermassa
• Eiwitten dragen bij tot de instandhouding van normale botten
• Deze claims gelden voor levensmiddelen die ten minste een bron van eiwitten zijn (minstens 12 % van de energie uit eiwit); in dit poeder levert eiwit 77 % van de energie

Toegelaten claims gelden hier voor eiwitten: 38 g per portie, 77 % van de energie, ruim boven de drempel van 12 % voor 'bron van eiwitten'. Voedingsclaims volgens de bijlage bij Vo. (EG) nr. 1924/2006: eiwitrijk (minstens 20 % van de energie uit eiwit; hier 77 %) en zonder toegevoegde suikers (bevat van nature aanwezige suikers).

Per portie (50 g): Eiwitten 38 g; energie 832 kJ / 197 kcal.

Dit product wordt gepositioneerd als wei-eiwitpoeder met 38 g eiwit per portie, het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L), 10 porties per 500 g, smaak Banana Cream, met een analysecertificaat per batch.

Belangrijk om te weten: wij mogen die positionering niet als gezondheidsclaim overnemen. Wat wij wél mogen zeggen, staat hierboven — dat zijn de exact toegestane bewoordingen die de Europese Commissie heeft goedgekeurd, en ze gelden voor de genoemde voedingsstof. Verder gaan dan die bewoordingen mag een verkoper in de EU niet, hoe bekend een toepassing ook is uit ervaring, onderzoeken of reviews.

Waarom lees je weinig over de werking van dit product?

Dat ligt niet aan ons, maar aan de Europese wet. Voor voedingssupplementen mogen we alleen gezondheidsclaims gebruiken die officieel door de EU zijn goedgekeurd.

Het gevolg? We kunnen je vaak minder vertellen dan we op basis van onderzoek, traditie en ervaringen zouden willen. Zo streng zijn de regels.

Heb je vragen over dit product? Ons expertteam staat klaar — over de ingrediënten, het gebruik, of hoe je het in je routine past. We leggen alles helder uit en denken echt met je mee, binnen de ruimte die de wet ons geeft. Neem contact op met experts⁠@suppstore.com

Hoe innemen?

• Volwassenen: 1 portie = 1 maatschep (50 g) poeder, aanmaken volgens de verpakking; het aantal porties per dag staat op de verpakking
• 500 g = 10 porties
• De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden
• Een voedingssupplement is geen vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl
• Buiten het bereik van jonge kinderen bewaren
• Niet voor kinderen, zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven zonder medisch advies
• Gebruik je medicijnen? Overleg eerst met je arts of apotheker
• Bewaren: volgens de verpakking

Specificaties

• Productcategorie: voedingssupplement (wei-eiwitpoeder)
• Merk: Nutriyummy
• Vorm: poeder, smaak Banana Cream
• Inhoud: 500 g (10 porties van 50 g)
• Gebruik: 1 portie = 1 maatschep (50 g) poeder, aanmaken volgens de verpakking; aantal porties per dag volgens de verpakking
• Per portie (50 g): Eiwitten 38 g; energie 832 kJ / 197 kcal
• Goed voor: 10 porties
• Vegan: nee (bevat melk)
• Allergenen: bevat melk; kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, schaaldieren, eieren, vis, soja, noten en zwaveldioxide
• Geschikt voor: volwassenen
• Bewaren: volgens de verpakking
• Houdbaarheid en batchnummer: op de verpakking
• EAN: 5200141292134
• Analysecertificaat (CoA): per batch op te vragen via coa@suppstore.com
• Retour: 100 dagen geld terug-garantie, gratis retour

Samenstelling

Per portie (50 g) · per 100 g
Energie: 832 kJ / 197 kcal · 1663 kJ / 393 kcal
Vetten: 2,1 g · 4,2 g
waarvan verzadigde vetzuren: 1,2 g · 2,4 g
Koolhydraten: 6,0 g · 12 g
waarvan suikers: 3,0 g · 6,0 g
Vezels: 0,45 g · 0,9 g
Eiwitten: 38 g · 76 g
Zout: 0,5 g · 1,00 g

Ingrediënten
instant wei-eiwitconcentraat (uit MELK) [zonnebloemlecithine], wei-eiwitconcentraat (uit MELK), glycine, magere MELKpoeder, maltodextrine, aroma's, zout, xanthaangom, L-taurine, L-glutamine, acesulfaam K, sucralose, DigeZyme multi-enzymcomplex (maltodextrine, alfa-amylase, neutrale protease, cellulase, zure lactase, lipase), Tolerase L-lactase-enzym.

Allergenen
Bevat melk. Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, schaaldieren, eieren, vis, soja, noten en zwaveldioxide.

Netto inhoud 500 g · 10 porties · portie 50 g (1 maatschep)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Hoe gebruik ik Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g en hoeveel porties zitten erin?

1 portie = 1 maatschep (50 g) poeder, aanmaken volgens de verpakking; aantal porties per dag volgens de verpakking. De verpakking van 500 g bevat 10 porties. Waarschuwingen staan bij 'Hoe innemen?'.

Hoe bewaar ik Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g en hoe lang is het houdbaar?

Bewaren: volgens de verpakking. De houdbaarheidsdatum en het batchnummer staan op de verpakking.

Wat zit er in één portie Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

Per portie (50 g): Eiwitten 38 g; energie 832 kJ / 197 kcal.

Verder 6,0 g koolhydraten (waarvan 3,0 g suikers), 2,1 g vetten en 0,5 g zout per portie. De volledige voedingswaarde en ingrediëntenlijst staan in de tab Samenstelling.

Is Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g vegan, en welke allergenen zitten erin?

Nee, dit poeder is niet vegan: het bevat wei-eiwitconcentraat en magere melkpoeder (melk).

Allergenen: bevat melk; kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, schaaldieren, eieren, vis, soja, noten en zwaveldioxide.

Welke eiwitbron zit er in Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

Premium Whey is wei-eiwitconcentraat uit melk, in poedervorm met het enzymcomplex DigeZyme en lactase (Tolerase L). Daarnaast staan glycine, L-taurine en L-glutamine in de ingrediëntenlijst.

Over verschillen in werking tussen eiwitbronnen doen we geen uitspraken.

Welke EU-gezondheidsclaims gelden voor Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

Dit zijn de gezondheidsclaims die de EU heeft goedgekeurd voor eiwitten, en die gelden voor dit poeder:

  • Eiwitten dragen bij tot een groei van de spiermassa
  • Eiwitten dragen bij tot de instandhouding van de spiermassa
  • Eiwitten dragen bij tot de instandhouding van normale botten
  • Deze claims gelden voor levensmiddelen die ten minste een bron van eiwitten zijn (minstens 12 % van de energie uit eiwit); in dit poeder levert eiwit 77 % van de energie

Hoe weet ik dat Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g bevat wat erop staat?

Het analysecertificaat (CoA) is per batch op te vragen via coa@suppstore.com. Vermeld de EAN (5200141292134) of het batchnummer op je verpakking, dan sturen we het certificaat van jouw batch.

Waarom staat glycine in de ingrediënten van Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

Glycine is een aminozuur. Het staat als derde ingrediënt op het etiket, na de twee soorten wei-eiwitconcentraat. Volgens het aminozuurprofiel van de fabrikant zit er 13,2 g glycine in een portie van 50 g, en die telt mee in de 38 g eiwit. Voor glycine bestaat geen toegelaten gezondheidsclaim, dus over een werking zeggen we niets.

Welke enzymen zitten er in Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

Het etiket noemt het enzymcomplex DigeZyme (alfa-amylase, neutrale protease, cellulase, zure lactase en lipase) en daarnaast het lactase-enzym Tolerase L. De hoeveelheid enzymeenheden staat niet op het etiket. Over een effect op de vertering doen we daarom geen uitspraken.

Hoeveel suiker zit er in Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

3,0 g suikers per portie van 50 g (6,0 g per 100 g). Het etiket vermeldt: geen toegevoegde suikers, bevat van nature aanwezige suikers. Dat is de voedingsclaim 'zonder toegevoegde suikers' volgens de bijlage bij Vo. (EG) nr. 1924/2006. De zoete smaak komt van acesulfaam K en sucralose.

Zit er gluten in Nutriyummy Premium Whey Banana Cream 500 g?

Er staan geen glutenbevattende granen in de ingrediëntenlijst. Het etiket vermeldt wel dat het poeder sporen kan bevatten van glutenbevattende granen; een glutenvrij-vermelding staat niet op het etiket.

Hoe wordt mijn bestelling verzonden?

Elke bestelling gaat met Track & Trace, zodat je je pakket kunt volgen. De verzendkosten en de verwachte levertijd voor jouw adres zie je in de checkout, vóór je betaalt.

Hoe kan ik betalen?

Je betaalt veilig met 20+ vertrouwde betaalmethoden in een beveiligde checkout.

Kan ik mijn bestelling terugsturen?

Ja. Je hebt 100 dagen geld terug-garantie: stuur producten binnen 100 dagen terug en je krijgt je geld terug. Retourneren is gratis. Geopende verpakkingen nemen we om hygiënische redenen niet retour. Lees ons retourbeleid.

Klantbeoordelingen

Zij namen de stap. Zij stonden waar jij nu staat. Dit zijn hun resultaten.

4,8/5 · 8,7K+ tevreden klanten

  • Klantgarantie

    100 dagen gratis retour. Niet tevreden? Geld terug! Stuur kosteloos terug. Wij gaan voor 100% tevredenheid. 💚
  • Cart icon

    Snel in huis

    Vóór 17:00 besteld = morgen in huis. 🇳🇱
  • Vragen?

    🙋‍♀️ 7 dagen per week 08:00–17:00 (CET / Amsterdamse tijd). We staan voor je klaar.
  • Cart icon

    Veilig geregeld

    Betaal vertrouwd met WERO, Klarna, Apple Pay, Google Pay, PayPal, Bancontact, creditcard & meer.
  • Cart icon

    Gratis verzending

    Gratis verzending vanaf €29 in heel Nederland. 🇳🇱
1 van 5

SUPPSTORE

Innovatieve supplementen afgestemd op jouw behoeften.